معرفی نشریات

یازدهمین نشست «بچه‌کتابخون‌ها» در فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود

یازدهمین نشست «بچه کتابخون‌ها» با موضوع واقعه غدیرخم عصر امروز دوشنبه چهارم تیر در کتابخانه شهید فهمیده فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، یازدهمین نشست «بچه کتابخون‌ها» با مروری بر کتاب «روزی که شیطان گریست»و با حضور نوجوانان کتابخانه شهید فهمیده فرهنگسرای بهمن به موضوع واقعه غدیرخم اختصاص دارد.

نوجوانان در این‌نشست، حلقه کتابخوانی به بحث وگفتگو پیرامون کتاب «روزی که شیطان گریست» تالیف نورالدین هاشمی وکتاب هایی با موضوع رخداد غدیرخم و سلسله روایت هایی از سیره حضرت علی(ع) می‌پردازند.

همچنین دورهمی‌های یازدهم تا چهاردهم «بچه کتابخون‌ها» در تیرماه با موضوعات متنوعی طراحی شده تا ضمن مطالعه کتاب‌های داستانی، نوجوانان کتاب‌ها را دسته‌جمعی بخوانند و فعالیت‌های جنبی همچون حکایت کتاب «حک»، خوانش، نقد و بررسی، تولید محتوای کتاب‌محور را نیز تجربه کنند.

تاکنون، بیش از ۲۰ هزار نوجوان در این باشگاه کتابخوانی ثبت‌نام کرده‌اند. دورهمی «بچه کتابخون‌ها» که از آبان‌ سال گذشته هر دو هفته یک‌بار بود، پس از برگزاری ۱۰ نشست با محوریت کتاب و کتابخوانی، با آغاز فصل تابستان در قالب نشست های هفتگی در فرهنگسراهای شهر تهران دنبال می‌شود.

برنامه مورد اشاره، عصر امروز دوشنبه ۴ تیر از ساعت ۱۷ در کتابخانه شهید فهمیده فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود و نوجوانان برای شرکت در این دورهمی‌های کتاب می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی tlibrary.tehran.ir اقدام کنند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا