معرفی نشریات

کتابخانه عمومی شهید رئیسی در قروه افتتاح می‌شود

همدان-کتابخانه عمومی «رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی» با حمایت کتابخانه ملی ایران در شهرستان قروه افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، به منظور زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای خدمت، کتابخانه عمومی شهرستان قروه که به نام شهید خدمت آیت الله رئیسی مزین شده است، با اهدا بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه کتاب، نشریه و منابع غیر کتابی از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، اول تیر ماه سال جاری افتتاح خواهد شد.

عاطفه زارعی مدیر اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور با اعلام این خبر افزود: در پی درخواست اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان از این مدیریت و با مساعدت و همراهی اداره کل فراهم آوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، اهدا منابع کتابی و غیر کتابی برای تکمیل منابع کتابخانه شهرستان قروه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا ۲ هزار و ۴۰۰ نسخه کتاب، ۵۱ نسخه نشریه و ۷۰ نسخه پوستر در اختیار کتابخانه مذکور که به نام شهید خدمت آیت الله رئیسی مزین شده است قرار داده شد.

وی اضافه کرد: این کتابخانه اول تیر ماه سال جاری با حضور مسئولان شهرستان و علاقمندان به مطالعه افتتاح و منابع موجود در اختیار اهالی کتاب و کتابخوانی قرار خواهد گرفت.

این کتابخانه در زمینی به مساحت یک هزار و ۴۱۰ متر مربع و با زیربنای یک هزار و ۲۰۰ متر مربع در سه طبقه احداث شده است و شامل بخش‌های مختلفی از جمله سالن مطالعه برادران و خواهران، سالن‌های اختصاصی، بخش کودک، بخش نشریات، مرجع و منبع و اتاق مطالعه گروهی است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا