معرفی نشریات

شهید رئیسی در اهتمام به حوزه کتابخانه‌های عمومی سنگ تمام گذاشت

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سوگواره «روز وداع یاران» گفت: آقای رئیسی در اهتمام به حوزه کتابخانه های عمومی سنگ تمام گذاشته و چیزی کم نگذاشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سوگواره ادبی «روز وداع یاران» با هدف گرامیداشت یاد شهدای خدمت، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و همراهان ایشان عصر سه‌شنبه ۸ خرداد ماه به صورت همزمان در استان‌ها برگزار شد. این مراسم با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد.

مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در این مراسم در سخنان کوتاهی از فاجعه رفح و کشتاری که به آدم‌سوزی رسیده یاد کرد و گفت: یاد شهدا را گرامی می‌داریم و امیدوارم به زودی پیروزی فلسطینیان را شاهد باشیم.

رمضانی افزود: جناب آقای رئیسی در اهتمام به حوزه کتابخانه‌های عمومی چیزی کم نگذاشتند. گواهی می‌دهم که با همت و توجه جناب آقای دکتر اسماعیلی و عنایت رئیس جمهور شهید، هر آنچه در توجه، پیگیری و همراهی مورد نیاز ما بود، فراهم شد. آخرین دستورات ایشان در حوزه فرهنگی نیز به موضوع نهاد و ابلاغ «سند ملی خواندن» مربوط می‌شود. در نمایشگاه کتاب تهران نیز غرفه نهاد آخرین نقطه بازدید و حضور ایشان بود.

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: بنده و همکارانم هم‌عهد شده‌ایم تا آخرین فرصت‌های این دولت، هر آنچه از بابت خدمت به مردم، که دغدغه رئیس جمهور بود، بر گردن ما است، ان‌شاءالله تا آخرین لحظه به جا آوریم و شرمنده مردم و شهدا نباشیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا