معرفی نشریات

سمنان میزبان جشنواره رضوی می‌شود

سمنان- مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان گفت: طی دهه کرامت جشنواره جشن‌های رضوی در استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد امین حقیقت ظهر پنجشنبه در نشست خبری با حضور رسانه‌ها به میزبانی کانون فرهنگی مساجد سمنان بیان کرد: طی دهه کرامت جشنواره جشن‌های رضوی در استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت همزمان با دهه کرامت برگزار می‌شود، افزود: مساجد و محلات طی دهه کرامت میزبان این جشن‌های خواهد بود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان با بیان اینکه این جشنواره در واقع مجموعه جشن‌های محله‌ای و مسجد محور دهه کرامت است، تاکید کرد: فعالیت‌های خودجوش و ابتکاری از محورهای جشنواره جشن‌های رضوی در استان سمنان است.

حقیقت با بیان اینکه محله آرایی و مسجد آرایی از جمله محورهای این جشنواره است، تاکید کرد: برگزاری مجالش جشن و سرور در کنار برنامه‌های فرهنگی، هنری، برپایی مواکب و ایستگاه‌های صلواتی و… از جمله دیگر محورهای این جشنواره است.

وی با بیان اینکه مردم از این مراسم در محلات خود تصویر و ویدئو تهیه و ارسال می‌کنند، افزود: تشکل‌ها و نهادهای مردمی می‌توانند تصاویر و فیلم فعالیت‌ها را به شماره ۰۹۹۹۹۰۲۵۳۱۶ و یا آی دی @masjed_sem در پیام رسان ایتا ارسال نمایند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان بیان کرد: این جشنواره با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیریت کانون‌های خدمت رضوی، سازمان بسیج مساجد و محلات و ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و ستاد بزرگداشت دهه کرامت استان برگزار می‌شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا