معرفی نشریات

جلد دوم رمان«دیما» به کتابفروشی‌ها آمد

جلد دوم رمان «دیما» با عنوان «هنوز می‌بینی مرا؟» نوشته اسما غفاری توسط انتشارات کتابستان منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، جلد دوم رمان «دیما» با عنوان «هنوز می‌بینی مرا؟» نوشته اسماً غفاری به تازگی توسط انتشارات کتابستان منتشر و روانه بازار نشر شده است. این رمان اجتماعی ماجرای زنی است که بعد از شهادت همسرش مجاهد خانه می‌شود.

در معرفی این کتاب آمده است:

در جلد اول همسر دیما شهید می‌شود. حالا او مجاهد حرم امن خانه‌اش است و همه از او انتظار دارند حرمت شهیدش را حفظ کند. اما در رمان «هنوز می‌بینی مرا؟» مرد دیگری، به نام امید، وارد زندگی دیما می‌شود. مردی که نه می‌شود او را دوست نداشت، نه می‌شود باور کرد او قرار است جای عابس را برای دیما و بچه‌ها پرکند.

دیما هنوز سوگوار است. هنوز خودش هم دیمای جدید و همسر جدیدش را باور ندارد. دیما بلد نیست بعد از عابس کس دیگری را دوست داشته باشد. اصلاً مگر می‌شود بعد از عابس کس دیگری را دوست داشت؟ اما دیما با همه قدرت‌وقوتش بعد از عابس به یک همراه نیاز دارد.

دیما باور دارد امید، همراه واقعی است، اما نمی‌داند با دنیایی که هر روز چیز تازه‌ای در چنته‌اش دارد و آدمیزاد را مدام غافلگیر می‌کند، چطور مواجه شود. او در این مسیر باید پخته رفتار کند، آخر او دیماست و همه جور دیگری از او انتظار دارند.

نویسنده در جلد دوم رمان خود تلاش کرده نشان می‌دهد عشق هرگز تکرار نخواهد شد و آدم‌ها برای درست و زیبا زندگی کردن همیشه باید بهایی بپردازند.

این کتاب با ۳۰۴ صفحه و قیمت ۲۴۵ هزار تومان عرضه شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا